„Zobacz siebie w moim obiektywie”

Czyli wygraj sesje fotograficzna utrwalona moim okiem

Dlaczego zdecydowałam się na taki konkurs?

Przede wszystkim dlatego, że sama jestem kobietą i wiem jak czasem trudno jest nam uwierzyć w siebie, jak często widzimy w sobie wyłącznie nasze niedoskonałości nie dostrzegając tego co piękne. Jako fotograf mam ten przywilej, że czasami jest mi dane zobaczyć w człowieku więcej niż inni. Zwykłe oko może tego nie dostrzec. Pomaga mi w tym obiektyw i głowa pełna pomysłów. Już nie raz miałam przyjemność fotografować kobiety. Na pierwszy rzut oka każda z nas może wydawać się zwyczajną osobą. Ależ nic bardziej mylnego! Każdy człowiek poza ciałem ma jeszcze duszę i jeśli masz ją piękną to nie wahaj się. Oczaruj mnie swoim podejściem do życia, a sesja fotograficzna będzie Twoja.

Co powinnaś zrobić by wygrać darmowa sesje fotograficzna?

Na początek polubić moja stronę na Facebooku http://www.facebook.com/JuliaMolnerFotografia

Następnie należy wysłać krótki opis swojej osobowości – co kochasz, czego nie znosisz, bez czego nie możesz żyć. Co chciałabyś zobaczyć lub też wyeksponować w sobie. Wyślij również zdjęcie zrobione przez siebie (ale nie swój autoportret), które najlepiej charakteryzuje Twoja osobę. Dlaczego nie chce Twojego portretu? A dlatego, że nie chcę oceniać Cię po tym jak wyglądasz, tylko po tym jakie masz spojrzenie na świat, po tym co lubisz i w jakim świecie czujesz się dobrze, która książka czy też film zapadł Ci najbardziej w pamięci.

To wszystko czyli zdjęcie i krótki opis wysyłacie na mojego maila foto@juliamolner.com w temacie wpisując „KONKURS” a ja z Waszych zdjęć stworzę galerię na moim fanpage’u. Kiedy już tam zobaczycie swoje fotografie przesyłajcie swoim znajomym, bliskim, komu tylko chcecie by „polubili” a być może nawet ktoś będzie miał ochotę skomentować, do czego zachęcam.
Komentarze i ilość „lubię” pomogą mi rozstrzygnąć ewentualne wątpliwości. Niech Twoi znajomi zobaczą jak pięknie widzisz ten świat, a może też jak smutno? Smutek też bywa piękny. Nie wahaj się, przesyłaj zdjęcie z fanpage’a jak największej liczbie osób. Nie chcę być jedyną osobą, która podejmie decyzje w wygranej, niech pomogą „lajki” i komentarze pod zdjęciem.

Konkurs trwa od 23.02.2012 do 10.03.2012

Wygrana obejmuje sesje fotograficzna na terenie Warszawy wraz z pięknym makijażem 😉

Makijaż wykona Ania Borek // Ania na Facebooku

Nie trać czasu! Otwórz swoje piękne Ja i wyślij zdjęcie jak i opis na adres mailowy foto@juliamolner.com

Idzie wiosna, bądź otwarta na zmiany, wpuść trochę świeżości do swojego wnętrza

Powodzenia!

Julia Molner

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*