„Zobacz siebie w moim obiektywie”

Czyli wygraj sesje fotograficzna utrwalona moim okiem

Dlaczego zdecydowałam się na taki konkurs?

Przede wszystkim dlatego, że sama jestem kobietą i wiem jak czasem trudno jest nam uwierzyć w siebie, jak często widzimy w sobie wyłącznie nasze niedoskonałości nie dostrzegając tego co piękne. Jako fotograf mam ten przywilej, że czasami jest mi dane zobaczyć w człowieku więcej niż inni. Zwykłe oko może tego nie dostrzec. Pomaga mi w tym obiektyw i głowa pełna pomysłów. Już nie raz miałam przyjemność fotografować kobiety. Na pierwszy rzut oka każda z nas może wydawać się zwyczajną osobą. Ależ nic bardziej mylnego! Każdy człowiek poza ciałem ma jeszcze duszę i jeśli masz ją piękną to nie wahaj się. Oczaruj mnie swoim podejściem do życia, a sesja fotograficzna będzie Twoja.

Co powinnaś zrobić by wygrać darmowa sesje fotograficzna?

Na początek polubić moja stronę na Facebooku http://www.facebook.com/JuliaMolnerFotografia

Następnie należy wysłać krótki opis swojej osobowości – co kochasz, czego nie znosisz, bez czego nie możesz żyć. Co chciałabyś zobaczyć lub też wyeksponować w sobie. Wyślij również zdjęcie zrobione przez siebie (ale nie swój autoportret), które najlepiej charakteryzuje Twoja osobę. Dlaczego nie chce Twojego portretu? A dlatego, że nie chcę oceniać Cię po tym jak wyglądasz, tylko po tym jakie masz spojrzenie na świat, po tym co lubisz i w jakim świecie czujesz się dobrze, która książka czy też film zapadł Ci najbardziej w pamięci.

To wszystko czyli zdjęcie i krótki opis wysyłacie na mojego maila foto@juliamolner.com w temacie wpisując „KONKURS” a ja z Waszych zdjęć stworzę galerię na moim fanpage’u. Kiedy już tam zobaczycie swoje fotografie przesyłajcie swoim znajomym, bliskim, komu tylko chcecie by „polubili” a być może nawet ktoś będzie miał ochotę skomentować, do czego zachęcam.
Komentarze i ilość „lubię” pomogą mi rozstrzygnąć ewentualne wątpliwości. Niech Twoi znajomi zobaczą jak pięknie widzisz ten świat, a może też jak smutno? Smutek też bywa piękny. Nie wahaj się, przesyłaj zdjęcie z fanpage’a jak największej liczbie osób. Nie chcę być jedyną osobą, która podejmie decyzje w wygranej, niech pomogą „lajki” i komentarze pod zdjęciem.

Konkurs trwa od 23.02.2012 do 10.03.2012

Wygrana obejmuje sesje fotograficzna na terenie Warszawy wraz z pięknym makijażem 😉

Makijaż wykona Ania Borek // Ania na Facebooku

Nie trać czasu! Otwórz swoje piękne Ja i wyślij zdjęcie jak i opis na adres mailowy foto@juliamolner.com

Idzie wiosna, bądź otwarta na zmiany, wpuść trochę świeżości do swojego wnętrza

Powodzenia!

Julia Molner

Related Posts with Thumbnails

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*