Wypad na kawe ;)

Właśnie zdałam sobie sprawę, ze jestem uzależniona … od kawy… 😉 Dzień zaczynam od kawy, po 2 godzinach kawa i tak kilka dziennie. Ostatnio dzień bez pójścia do fajnej kawiarni to dzień stracony 😉 To bardzo mile moc sobie pójść w bardzo miłym towarzystwie na kawę 😉 Przestawiam Anie i Agnieszkę, z którymi spędzałam długie mile godziny w pracy, bez których ta praca byłaby szara i nudna … jako, ze zakończyłam z etatem w tradycyjnej firmie- pracy, to teraz możemy miło spędzać czas w kawiarniach i nie tylko 😉 Jak się spotykamy we 3 to bawimy się świetnie, cieszą nas drobne rzeczy, śmieszą również … Z dziewczynami można konie kraść 😉 zawsze mogę na nie liczyć a to dla mnie bardzo ważne.

….. Ania 😉 jak sami widzicie, muchy by nie skrzywdziła, wyprowadzenie ja z rownowagi graniczy z cudem 🙂
… Agnieszka, tu akurat zamyślona ale to rzadkość 😉

już po którejść „kawie” … 😉 dziewczyny rozpraszały toworzystwo w knajpie 😉

Related Posts with Thumbnails

4 comments

  1. Poprosze o nowe posty na tym blogu :):*
    Pozdrawiam cieplutko 🙂

  2. Bardzo dziekuje! 😉
    Mam nadzieje, ze po Nowym roku sie widzimy 🙂 tak czy inaczej juz nie moge sie doczekac 🙂

  3. Hi hi, widac ze autorka ma troche wiecej czasu, bo i wpisy na blogu sie posypaly! Jak juz zadna z nas nie pracuje na stalym etacie, to o kontakcie na gadu-gadu moge zapomniec 😉

    Lubie ogladac Twoje zdjecia i dlatego zagladam sobie czasami na ta strone. Pozdrawiam goraco z Monachium (choc za oknem zima potworna!). M.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*