Ostrzegam! bedzie duzo tekstu!
No, Marto i Tomaszu, nie ulatwiacie mi tego wpisu. Kiedy Was poznalam, na pierwszym spotkaniu pomyslalam: „bedzie zwyczajnie” A co sie okazalo? Bomba energii, wariactwa i nie wiem czego jeszcze 😉
A te Wasze maile, kartki, kwiaty, maile od gosci, rany! to juz totalny zament w glowie. Wszystko przekroczylo moje nawet niewysnione oczekiwania 😉 – zreszta, snia mi sie same koszmary, dlatego nie spie ;)))
Pytaliscie mnie dzis skad czerpie tyle energii? Przedewszystkim z tego, ze mam cudowna prace, mam rower na ktorym moge jezdzic tyle ile zapragne;) i mam tak cudnowne Pary Mlode jak Wy i wieeele wiele innych Par i spraw, ktore ciesza niesamowicie 😉
Pewnie dla wielu ludzi moje wpisy na blogu sa nudne bo ciagle kogos chwale ale co ja poradze, ze los mnie obdarza tak cudownymi ludzmi i wydarzeniami? 😉 A jak sie cos negatywnego pojawia to szybko to zmiatam do kat.
Marto i Tomaszu, przyznam szczerze, ze mialam obawy, ze bedzie zwyczajnie lub miejscami nudno na Waszym slubie ale wiecie co? Bylo WSPANIALE! za co wszystkim a przedewszystkim Wam, dziekuje!!! Badzcie tak wielcy jak w tym dniu i bynajmniej nie mowie o wzroscie 😉 Badzcie tak radosni i zwariowani jak w dniu slubu! Tego Wam zycze!
w oczekiwaniu na slub 😉 bo jak wiadomo w sw Annie sie czeka 😉
jako poczatkujacy fotograf marzyl mi sie kosciol sw Anny, dlugo nie mialam a od jesieni do teraz to juz 3 raz 😉
dobre wejscie to podstawa sukcesu 😉
z dystynkcja wykonany taniec, zreszta, dlugo oczekiwany 😉
w koncu Marta swa kobiecosc pokazala 😉
tak dobrze sie wszyscy bawili, ze temu Panu nawet spodnie hmmmm 😉
i ostatnia odslona moich kochanych wariatow;)
bardzo bardzo Wam dziekuje!
mialam duze obawy czy pokazac ale nie moge sie powstrzymac 😉 te cudowne maile! 😉 gdzie na etacie w korporacji cos takiego otrzymamy? zebysmy sprzedaz zwiekszyli o 100% czy dokonali nie wiem jakich cudow to takich slow nie uslyszymy, nie zobaczymy 🙁 najwyzej „uscisk prezesa”
mail od Marty:
Hejka,
Julia te zdjęcia są wspaniałe!!! Uchwyciłaś te chwile, emocje i osoby które były najważniejsze, strasznie mi się podoba jak wykorzystujesz grę naturalnego światła i rajuś jak jasne Ty musisz mieć obiektywy żeby w ciemnej sw. Annie wyszly takie zdjęcia. Uwielbiam to Twoje przekrzywiane kadrów i nieostrości – nadaje to ty zdjęciom takiego dodatkowego reporterskiego charakteru!!! Jestem zachwycona Tobą, Twoimi zdjęciami i tym jak niesamowicie nas Twoja promienna obecność rozluźniła przed samym ślubem i w trakcie tego całego dnia.. Dzięki wielkie że zostałaś z nami do końca oczepin i b. się cieszę że posłuchaliśmy Twojej rady i zaprosiliśmy Cię na przygotowania. Zresztą nasi goście jak dzwonią z podziękowaniami to też wypowiadają się o Tobie w samych superlatywach a jak zobaczą zdjęcia to dopiero się posypią komplementy pod Twoim adresem.
Ściskam,
Marta Galera
i od Tomasz 😉
Hej Julia!
Ja oczywiście również przyłączam się do peanów na Twoją cześć 🙂 Dla mnie oprócz Twojego profesjonalizmu bardzo ważne było też to, że pomogłaś nam zrelaksować się przed ślubem, a na weselu pomogłaś nam stworzyć super atmosferę swoim uśmiechem, kontaktem, jaki natychmiast łapałaś z gośćmi, bezpośredniością i życzliwością. Wszyscy to zauważali! Byłaś nie tylko super-profesjonalną fotografką, ale też super-kontaktową osobą, z którą można było pogadać, pośmiać się, powygłupiać. Bez Ciebie nie byłoby tych świetnych ujęć – ponieważ nie tylko „uchwyciłaś” te piękne chwile, ale w dodatku pomogłaś nam je stworzyć.
Pozdrowienia!
Tomek i Marta
i karta, ktora dostalam od Marty i Tomasza
to moze zacytuje co na tej kartce jest napisane chociaz tak niezrecznie pisac o sobie takie rzeczy…
Nasza Kochana Julio!!!
Ogromnie Ci dziekujemy za ze bylas naszym rozesmianym promykiem radosci,
za wielkie serducho.
genialne oko i reke, ktore uchwyciyly te niesamowite momenty i za cala Ciebie malutka – ale wielka!!!
Marta&Tomek Fortunowie
P.S. Twoje tramki byly fantastyczne
P.S.Z. Ustawiamy sie w kolejce na sesje z dziecmi 😉
+ kwiaty moje ulubione – sloneczniki 😉
Marto i Tomaszu bardzo Wam dziekuje za wszytsko!
Tomasz napisal: nie tylko „uchwyciłaś” te piękne chwile, ale w dodatku pomogłaś nam je stworzyć. nic bym nie zdzialala gdyby nie to, ze te wszystkie piekne cechy macie je w sobie i wystarczylo tylko im pomoc wyjsc na jaw 😉
Sciskam Was mocno i zycze duzo dobrego!
a moich czytelnikow przepraszam za ta cala wylewnosc i otwartosc aczkowiek wierze, ze tu zagladaja osoby, ktore szukaja cos dla siebie lub lubia czytac julie chaotyczna bardziej lub mniej, otwarta lub zamknieta, szcesliwa lub tez nie, czyli julie w pelni taka jaka jest.
Jeszcze raz dziekuje!

Coraz fajniejsze klateczki Ci wychodzą 🙂
dziekuje! 😉
PS
nie lubie jak sie ktos nie podpisuje!!! bardzo nie lubie 🙂
a no i czuje sie wolna, zwlaszcza na rowerze 😉
ale to jest tak, że przy Tobie nie da się złapac doła 🙂 i jeśli nawet ktoś jest zwykły to przy Tobie staje się niezwykły… no chyba, że już Cię dłużej zna 😉
ściskam Cię tak mocno abyś poczuła się wolna!
Gratuluję takich „wariatów” , gratuluję zdjęć