Kama i Miłosz … zimowy ślub

Rany! to było tak dawno… no ale skoro męczycie mnie w e-mailach, że tu braki to jednak postanowiłam zamęczyć Was zimowo.  Nie pokazywałam ich bo byłam pewna, że nie wyrazili zgodę na publikacje ale dziś robiłam porządki i zauważyłam, ze jednak wyrazili zgodę. Za oknem wiosna a u mnie na blogu zima 😉 Oni już pewnie o mnie zapomnieli ale ja nie! 😉 Warto było jechać te kilkaset km.

Cokolwiek bym nie napisała będzie banalnie. Taka już moja osobowość ;))) na piśmie banalna 😉 Okazuje się, że Stargard Szczeciński jest mi po drodzę  😉

Dziękuję Kamile i Miłoszowi, za zaopiekowanie się mną 😉 i za zaufanie fotograficzne. Zwłaszcza, ze Kama jest fotografem. Przyznaję, ze się bałam fotografować fotografkę. Ale było super!Zapraszam w mega skrócie:

całe szczęście, że w życiu możemy dokonywać wyborów … 😉

Related Posts with Thumbnails

15 comments

 1. Witam. Patrzę i podziwiam! Gratuluję ogromnego talentu i znakomitego OKA! Przejrzałam w swoim życiu mnóstwo galerii, również ślubnej i pomimo swego „profesjonalizmu” niewielu fotografów ma talent. W Twoich zdjęciach można znaleźć nie tylko wspaniałe uczucia, ale jeszcze to coś co sprawia, że zdjęcie jest naprawdę wyjątkowe. To nie są tylko poprawnie wykonane zdjęcia, ale fotografie, które mają duszę. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia! 🙂

 2. dziekuje! 😉

  Marcinie, skreca mnie z zazdrosci, ze nie bedziesz moim klientem. :d
  Pozdrawiam 😉
  julia

 3. Hmm.. Jasne, rozumiem.. Zostawianie tylko „dobrych” komentarzy. No nic, czekam na lepszy materiał, bo generalnie chciałem być Twoim klientem. Pozdrowienia!

 4. Julia, piękne zdjęcia, ale i obłędna para młoda. Super suknia!!!!!
  Dobra robota!
  🙂
  Kasia

 5. W pierwszej chwili myślałem, że Młody przechylił Młodą jeszcze w kościele. Taka zmyłka przez kolejność…;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*