Fotografia ślubna || Kasia i Mariusz

Ślub odbył się w przepięknej scenerii a dokładniej to wesele 😉 Piękne miejsce na ślub, wymarzone miejsce na przyjecie weselne. Niezwykle miła Para Młoda a wszystko to perfekcyjnie zorganizowały dziewczyny z Perfect Day.Oprawa muzyczna i oświetleniowa zapewniona przez Bala Band. Na tym weselu zapewniam, że nie zabrakło niczego. Bajeczny ślub, wesele pełne atrakcji.

Projekt sukni – Gosia Baczyńska

Podzielę się  również mailem od Kasi

„Hej

Julia w końcu mam chwilkę wolnego i mogę Ci napisać, że jesteś niesamowitą osobą i że jestem Ci ogromnie wdzięczna za wszystkie zdjęcia. Dosłownie wszystkie są przepiękne, brak mi słów aby wyrazić wdzięczność, że dałaś nam aż tyle zdjęć, jestem po prostu przeszczęśliwa i nawet sobie sprawy nie zdajesz jaką radość nam, a najbardziej mi sprawiłaś. Jak włączyłam płytę to myślałam że się popłaczę ze szczęścia:) Tak przepięknie wszystko uwieczniłaś, w każdej chwili potrafisz znaleźć coś wyjątkowego. Jestem pod niesamowitym wrażeniem i ogromnie ogromnie Ci dziękuję.Bardzo się cieszę, że dziewczyny z Perfect Day poleciły nam Ciebie, bo będziemy mieli najpiękniejsze pamiątki z naszego ślubu, dziękuję Ci jeszcze raz:)

PS Moja mama to praktycznie śpi z Twoimi albumami:)”

To ja dziękuję Perfect Day! Kasi i całej rodzinie, że pozwolili mi się czuć swobodnie, że zostałam wybrana a wybór mieli duży 😉

Dziękuję Wam za wszystko!

Related Posts with Thumbnails

8 comments

  1. Fantastyczne zdjęcia od tej chwili Julio jesteś moim Idolem jeśli chodzi o fotografie przez duże „F” Pozdrawiam 🙂

  2. czary czynione przez Julie zawsze pięknie wychodzą, więc co się dziwić, ze TAAAKIE zdjęcia teraz oglądamy 😉

  3. Julia widać, że kochasz ludzi. Czule i ciepło na nich patrzysz. Uroda Panny Młodej wyśmienice podkreślona wytworną stylizacją. Piękne zdjęcia.

  4. W liście napisano prawdę. Zdjęcia są świetne, pełne emocji, świetnie złapane momenty, ładne kolory i kadry. A taka opinia od klienta to najmilszy prezent dla fotografa:))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*